دانلود فایل(پاورپوینت درباره مروري بر نظام سلامت روسيه )

پاورپوینت,نظام سلامت روسیه,جغرافیای سیاسی روسیهپاورپوینت درباره مروري بر نظام سلامت روسيه |1723907|bfy50542171|
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت درباره مروري بر نظام سلامت روسيه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 46 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

کشور روسيه با نام رسمي فدراسيون روسيه، پهناورترين کشور جهان است که در شمال اوراسيا قرار دارد. اين کشور در آسياي شمالي و اروپاي خاوري واقع است و با اقيانوس آرام شمالي و اقيانوس منجمد شمالي و همچنين با درياي خزر، درياي سياه و درياي بالتيک مرز آبي دارد. روسيه با 14 کشور آسيايي و اروپايي مرز زميني دارد و با کشورهاي پيرامون درياي برينگ، درياي ژاپن، درياي خزر، درياي سياه، و درياي بالتيک ارتباط دريايي دارد. جغرافياي سياسيروسيه با ۱۷۰۷۵۴۰۰ کيلومتر مربع وسعت، پهناورترين کشور جهان است. پهناوري روسيه دو برابر مساحت کانادا يا چين يا ايالات متحده آمريکا است. اين کشور در عرض هاي بالاي جغرافيايي واقع شده و بيشتر مناطق کشور، سردسير و کم بارش است. به همين دليل بيشتر مناطق اين کشور (به ويژه سرزمين بزرگ سيبري) خالي از سکنه هستند و کشاورزي در اين مناطق ميسر نيست. مركز روسيه، شهر مسکو است که در باختر و بخش اروپايي کشور است.روسيه حدود 142 ميليون نفر جمعيت دارد و در رتبه نهم جهان قرار گرفته است. تراکم جمعيت روسيه 3/8 نفر در هر کيلومتر مربع است که از پايين ترين نرخ‌هاي تراکم جمعيت در جهان است. بيشتر جمعيت روسيه در غرب اين کشور (بخش اروپايي) زندگي مي‌کنند. حدود 80 درصد (115 ميليون نفر) از مردم روسيه از نژاد روسي هستند و ٢٠ درصد باقي مانده نژادهايي مانند تاتار، اوکرايني، چوواش، چچني، ارمني، ترک، داغستاني، مغول، آواري، اينگوش، چرکس، بالکار، اوستيايي، آذري، گرجي و ... را شامل مي‌شوند.